Grupa PRZEDSIĘBIORSTW DEMPAN działa na polskim rynku od 1980 roku. Jest wieloletnim sprawdzonym partnerem szeregu firm polskich i zagranicznych.
Więcej info
s
Polski

PS300 Zawór sterujący pompą

PS300 Zawór sterujący pompą
Zawór PS300 jest stosowany jako zawór ochronny w systemach podnoszenia ciśnienia zapewniając włączanie i wyłączanie pomp bez powstania uderzenia hydraulicznego.
Medium woda
Materiał korpusu żeliwo sferoidalne GGG40
Wykończenie powierzchni powlekana proszkowo
Typ przyłącza kołnierzowe
Maks. temp. medium 80 oC
Ciśn. stat. PN16
Min. ciśnienie wejściowe 0,7 bar
Dodatkowy opis
duży przepływ
mały ciężar i zwarta budowa
powlekany proszkiem wewnątrz i na zewnątrz - proszek jest fizjologicznie i toksycznie bezpieczny
wbudowany obwód regulacji i zawory kulowe
Kołnierze PN16, PN25 na życzenie
DNKvsTyp
mm  
5043PS300-50A  PDF
6543PS300-65A  PDF
80103PS300-80A  PDF
100167PS300-100A  PDF
150407PS300-150A  PDF
200676PS300-200A  PDF
2501160PS300-250A  PDF
3001600PS300-300A  PDF
3501600PS300-350A  PDF
4003300PS300-400A  PDF
4503300PS300-450A  PDF
Części zamienne
OpisTyp
Komplet uszczelnień do DN 500903750
Komplet uszczelnień do DN 650903751
Komplet uszczelnień do DN 800903752
Komplet uszczelnień do DN 1000903753
Komplet uszczelnień do DN 1500903754
Komplet uszczelnień do DN 2000903755
Komplet uszczelnień do DN 2500903756
Komplet uszczelnień do DN 3000903757
Komplet uszczelnień do DN 3500903758
Komplet uszczelnień do DN 4000903759
Komplet uszczelnień do DN 4500903760
Wymienny zawór elektromagnetyczny, 24 VAC, normalnie zamknięty0903763
Wyłącznik krańcowy0903764
Załączniki
L.p. Typ dokumentu (wersja) Nazwa pliku Rozmiar
1. Instrukcja montażu PDF PS300-instrukcja 0320.pdf 810 KB
2. Karta katalogowa PDF PS300 -k-pl01r0522.pdf 1790 KB