FV300 Zawór napełniający

FV300 Zawór napełniający
Zawór FV300 może być stosowany do instalacji zasilania wody oraz do napełniania zbiorników i cystern. Jest sterowany poziomem czynnika przez zawór pływakowy z rurką impulsową. Jest zabezpieczony przed ciągłym napełnianiem poprzez zastosowanie zaworu pilotowego, który może być ustawiony na różne poziomy napełnienia przy których nastąpi otwarcie bądź zamknięcie zaworu.
Medium woda
Materiał korpusu żeliwo sferoidalne GGG40
Wykończenie powierzchni powlekana proszkowo
Typ przyłącza kołnierzowe
Maks. temp. medium 80 oC
Ciśn. stat. PN16
Dodatkowy opis zakres poziomu przełączania 5 - 160 cm z zaworem pilotowym 70-550 lub 5 - 40 cm z zaworem pilotowym 70-610; zamawiane są one oddzielnie. Minimalne ciśnienie wejściowe 0.7 bar + ciśnienie wynikające z rzeczywistej różnicy wysokości rurki impulsowej.
duże przepływy
mały ciężar i zwarta budowa
powlekany proszkiem wewnątrz i na zewnątrz - proszek jest fizjologicznie i toksycznie bezpieczny
wbudowany obwód regulacji i zawory kulowe
Kołnierze PN 16; PN 25 na życzenie
DNKvsTyp
mm  
5043FV300-50A  PDF
6543FV300-65A  PDF
80103FV300-80A  PDF
100167FV300-100A  PDF
150407FV300-150A  PDF
200676FV300-200A  PDF
2501160FV300-250A  PDF
3001600FV300-300A  PDF
3501600FV300-350A  PDF
4003300FV300-400A  PDF
4503300FV300-450A  PDF
Części zamienne
OpisTyp
Komplet uszczelnień do DN 500903750
Komplet uszczelnień do DN 650903751
Komplet uszczelnień do DN 800903752
Komplet uszczelnień do DN 1000903753
Komplet uszczelnień do DN 1500903754
Komplet uszczelnień do DN 2000903755
Komplet uszczelnień do DN 2500903756
Komplet uszczelnień do DN 3000903757
Komplet uszczelnień do DN 3500903758
Komplet uszczelnień do DN 4000903759
Komplet uszczelnień do DN 4500903760
Wymienny zawór pływakowy dla wszystkich wielkości70-550
Wymienny zawór pływakowy dla wszystkich wielkości70-610
Akcesoria
OpisTyp
Pilotowy zawór pływakowy dla zakresu poziomu przełączania 5 - 160 cm70-550  PDF
Pilotowy zawór pływakowy dla zakresu poziomu przełączania 5 - 40 cm70-610  PDF
Załączniki
L.p. Typ dokumentu (wersja) Nazwa pliku Rozmiar
1. Instrukcja instalacji PDF FV300-instrukcja instalacji-pl01r1020.pdf 469 KB
2. Instrukcja konserwacji PDF FV300-instrukcja konserwacji-pl01r1020.pdf 703 KB
3. Instrukcja montażu PDF FV300-instrukcja obsługi-pl01r1120.pdf 203 KB
4. Instrukcja montażu PDF FV300-70-550-m-pl01r1020.pdf 264 KB
5. Instrukcja montażu PDF FV300-70-610-m-pl01r1020.pdf 186 KB
6. Karta katalogowa PDF FV300-k-pl01r0522.pdf 738 KB